Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

LETNÍ KINO ve Faunaparku Earth: Den na zázračné planetě

16.5.2018; 20:00 - 23:00

Ve středu 16.5. 2018 Letní kino ve Faunaparku Ve spolupráci s KULTURA FM
Earth: Den na zázračné planetě /
Earth: One Amazing Day (2017)
Začátek projekce: 20:45.

Sbalte si deky, kempingovou výbavu, grily a repelenty, Kino na výletě startuje! Letos už 16. května, a sice ve Faunaparku! Tuto sezónu vyrážíme hned na 15 míst, včetně příměstských částí města Frýdku-Místku a promítneme si neuvěřitelných 18 filmů.

Už jste snad viděli pandu ve Faunaparku, hasičský bál v Sadech Bedřicha Smetany, sníh uprostřed léta ve Skalici, nebo rok 2049 v textilce Slezan? Naše kino vás vezme na výlet prostorem i časem.

Na místě občerstvení a čepované nápoje.
Na každé projekci probíhá charitativní sbírka.
Více informací na www.kulturafm.cz.

 

Jeden den, jedna planeta, nekonečný zázrak

Snímek z produkce BBC Earth Films, tvůrců Zázračné planety (od r. 2006), představuje divákům všech věkových kategorií nezapomenutelné hrdiny: mládě zebry, snažící se překonat rozvodněnou řeku; pandu, která usměrňuje svého hravého potomka; rodinu vorvaňů, s oblibou pospávající ve svislé poloze; lenochoda toužícího po lásce a mnoho dalších. Během jediného dne putujeme spolu se sluncem od nejvyšších hor k těm nejvzdálenějším ostrovům, z hlubin exotické džungle až do labyrintů velkoměst. V každém koutě Země nacházíme fascinující obyvatele, k jejichž dobrodružstvím se díky revoluční technologii dostáváme blíže, než jsme si kdy dokázali představit.(A­erofilms)

Dokumentární
Délka 95 min

Projekt Faunapark je podporován statutárním městem Frýdek-Místek, Nadací Hyundayi a Open society Fund.

Komentáře

Podrobnosti

Datum:
16.5.2018
Čas:
20:00 - 23:00

Komentáře